Dersimiz İngilizce

Dersimiz İngilizce Nedir?
Dersimiz İngilizce

2001 yılında birkaç İngilizce öğretmeninin bir araya gelmesiyle kurulan dersimizingilizce.com, İngilizce öğrenen ve öğreten herkesin bir araya geleceği bir platform olarak tasarlanmış, yaklaşık 20 yıllık süreçte her gün yenilenerek Türkiye’nin ALTIN ÖRÜMCEK ödüllü tek yabancı dil sitesi haline gelmiştir.

İnternet labirentinde yolunu kaybetmeden yürüyebilmek ve İngilizcelerini geliştirmek isteyen herkese açık bu platform, Türkiyedeki en geniş içeriğe sahip olan İngilizce Eğitim sitesidir. 

Binlerce sayfalık statik ve interaktif kaynağın paylaşıldığı dersimizingilizce.com İngilizce öğrenenler kadar, Türkiyedeki çeşitli okullarda görev yapan İngilizce öğretmenleri için de önemli bir online merkez haline gelmiştir.

Amacımız Türkiyede İngilizce öğrenen herkesin ihtiyaç duydukları tüm bilgileri sitemizde bulundurmak, kendi hazırladığımız içeriklerle ve binlerce sınavla hem öğrencilere hem de öğretmenlere eşsiz bir kaynak sağlamaktır. 

Sitemizde Türkiyenin en geniş gramer kaynağı ve dünyanın en etkili kelime öğrenme etkinlikleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca YDS çalışmaları yapanlar için, yine Türkiyenin en zengin kaynağı ücretli olarak kullanıcılara sunulmaktadır. 
 

Reklam